Поиск по сайту
НавигацияНа главную Предыдущая статья Следующая статья ВікіНарода Форум Правила сайта Реклама на сайте
<< September 2017 >>
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Новости Гражданское общество Политика Экономика Культура Наука Спорт За рубежом Разное Чат-конференции
Информация Законодательство Провокации Фото/аудио/видео Наши партнеры Благодарности Нужны люди! О сайте Экспорт новостей
Регионы Винница Днепропетровск Донецк Житомир Запорожье Ивано-Франковск Киев Кировоград Крым Луганск Луцк Львов Николаев Одесса Полтава Ровно Сумы Тернополь Ужгород Харьков Херсон Хмельницкий Черкассы Чернигов Черновцы
Рекламное место
Интересные факты
загрузка...

Читайте также
Загрузка...

Рекомендуем посетить

maidan.org.ua

[Vox.com.ua] Портал українця

Украина сегодня. Новости

СУМНО

Voice of America
Загрузка...
Вернуться на главную

Важкий шлях до «Єдиного Центра»…

27 October 2008, 09:06
Политики из ЕЦ полностью поддерживают президента: Для нас Ющенко является олицетворением государственнической позиции, будущего Украины и все, кто это понимают, должны как-то объединяться, несмотря на все существующие проблемы. Цель “Единого центра” — программа Виктора Ющенко.
З виступів та інтерв’ю народного депутата України від партії Єдиний Центр Миколи Тульчинського.

Ми партія Президента Віктора Ющенка, ми підтримуємо його дії і забезпечимо виконання його програми та намірів. Очолювана мною політична сила має стати міцною опорою для Президента України Віктора Ющенка
Голова політичної партії «Єдиний Центр» Ігор Кріль.

“Єдиний Центр” буде прагнути залучити до своїх лав молодих політиків з європейськими поглядами
Член Президії партії, народний депутат Олеся Оробець (фракція “Наша Україна – Народна самооборона”)

Україні як ніколи потрібна альтернатива – нова, кардинально відмінна від решти, сила. На сьогодні такою політичною силою в Україні є Єдиний Центр. Ми молода політична сила, але в цьому наша перевага: усе нове, не заангажоване пережитками, має потужний кадровий та ресурсний потенціал, і, врешті, найголовніше – нове живе сучасними ідеалами, впевнено проектуючи їх у майбутнє. Наша мета – згуртувати найбільш авторитетних, відповідальних і патріотичних громадян
Голова Вінницької обласної організації Єдиного Центру Сергій Татусяк.

Єдиний Центр є силою, що відкриває можливості для людей, які відбулися.… ми пропрезидентська політична сила.
Народний депутат України,член Президії партії «Єдиний Центр» Оксана Білозір.

В Україні створена ще одна бюрократично-адміністративна структура, яка буде функціонувати під назвою політична партія Єдиний Центр. Ця структура сформована в най гірших традиціях посткомуністичного періоду України. Який може бути результат від його діяльності? Апріорі, такий самий, як і в попередників, нульовий.
Дуже слабким є і кадровий потенціал ЄЦ. Ми не бачимо там жодного відомого політика, який мав би широку підтримку населен ня чи принаймні користувався б повагою серед інших політичних гравців Дуже важливо, щоб в українській практиці такого роду політичні партії більше не створювались, і Єдиний Центр став останньою спробою кла новобюрократичних сил взяти під кон -троль розвиток проєвропейського громадянського суспільства в Україні.

Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства

Я его слепила, из того, что было…
З репертуару російської співачки Олени Апіної

Не шуми, зелений гай – Центр Єдиний обирай!
З сучасного українського передвиборчого фольклору.

Сьогодні, напередодні чергових позачергових виборів народних депутатів України, дуже актуальною темою стає питання ідеологічної складової політичних сил, котрі приймають участь у виборчих перегонах ,їх політичних принципів. В цьому сенсі обличчям кожної політичної сили стають ті особи, котрі стають на чолі тих чи інших політичних організацій. І треба визнати, що іноді ці обличчя бувають дуже неприглядними. А по політичній біографії керівника виборці можуть робити висновок і щодо політичної партії, котру він представляє, особливо коли вона претендує на роль ідеологічної партії загально державного значення.
В Ананьївському районі Одеської області з’явився новий керівник районної організації політичної партії «Єдиний центр» Боровик В.М., що стало своєрідним шоком не тільки для «помаранчевого» електорату району, але й для тих партійців «ЄЦ»,котрі були засновниками цієї партії як в Ананьївському районі, так і в Одеській області.

Бо повіривши в благі цілі та ідеї партії, вони одні з найперших в районі написали заяви до «ЕЦ» та представляли Ананьївський район як делегати на Одеській обласній установчій конференції партії ,де обирали керівництво обласної організації та делегатів на з’їзд партії. Але без їх відома керівником районної організації партії стала людина, складний політичний шлях котрої ми подаємо нижче.
Отже, керівник Ананьївської районної організації політичної партії «Єдиний Центр» Боровик Василь Михайлович, головний лікар Ананьївської СЕС.

В серпні 2004 року, під час виборів Президента України, згідно Постанови ЦВК № 375 від 11 серпня 2004 року Боровик В.М. представляв в територіальній виборчій комісії ТВО № 140 кандидата на пост Президента України Бойко Б.Ф. лідера політичної партії Народ ний Рух України за єдність, партії, котра сповідувала крайньоправу націоналістичну ідеологію, в програмні принципи котрої входили збереження державної незалежності, національного суверенітету і цілісності (соборності) України, побудову "націоналістичної держави", збереження конституційної норми, яка визначає українську мову єдиною державною, дуже негативно відносилась до Росії. На виборах Президента України в 2004 році в Ананьївському районі за цього кандидата в Президенти проголосувала 7 виборців.

Вже через чотири місяці, в грудня 2004 року, під час повторного голосування на виборах Президента України, згідно Постанови ЦВК від 16 грудня 2004 року Боровик В.М. представляв в територіальній виборчій комісії ТВО № 140 кандидата на пост Президента України Януковича В.Ф.(Партія Регіонів), передвиборча програма ідеологічно прямо протилежна програмі «Народного Руху України за Єдність» і включала в себе положення про подвійне громадянство, надання російській мові статусу офіційного, не вступу України у НАТО, пріоритетність розвитку економічної співпраці з Росією. Його ж він активно підтримував під час цих виборів Президента України 2004 року в засобах масової інформації. На цей раз довелось вже не звертати уваги на базові ідеї попереднього кандидата в Президенти щодо національної держави, української мови як єдиної державної і багатьох інших постулатів, представляючи кандидата в Президента, котрий сповідує зовсім іншу, протилежну ідеологію.

У 2005 році, відповідно до реєстраційного № 167 від 13.09.2005 року він вступив до Всеукраїнської партії трудящих та був головою Ананьївської районної партійної організації цієї політичної сили, за котру на виборах народних депутатів України в 2006 році в блоці з політичною партією «Держава» в Ананьївському районі, де більше 20 000 виборців проголосувало аж 20 чоловік!...

У 2006 році, під час виборів народних депутатів України, Боровик В.М. був уповноваженою особою виборчого блоку «Держава-Трудовий Союз», блоку, котрий активно виступав за збереження політичних і економічних зв'язків з Росією, за законодавче закріплення статусу російської мови як другої державної та проти НАТО, за прийняття Верховною Радою України політичного рішення щодо відповідальності Президента України Віктор Ющенко перед народом, за котру в Ананьївському районі на виборах народних депутатів України 2006 року при загальній кількості більше 20000 виборців проголосувало 20(двадцять),а у виборчому окрузі № 135,де Боровик був уповноваженою особою від цього виборчого блоку при загальній кількості 117 184 виборців за цей блок проголосувало аж 122 (сто двадцять дві) особи.

Не зважаючи на все це, в жовтні 2008 року, як це не дивно, Боровик без відома тих, хто одними з перших подали заяви в партію „Єдиний Центр” в Ананьївському районі щиро повіривши в її благі цілі та наміри,(ось він – час Істини!) несподівано став головою районної організації політичної Партії «Єдиний Центр»,ціль котрої — підтримка ….Президента України Віктора Ющенко та його програмних принципів.... У зв’язку з цим цілі та ідейні принципи знову кардинального змінились. Тепер декому за покликом серця доведеться підтримувати того, проти кого працював у складі виборчих блоків та партій півтора роки назад і знову повністю змінювати свої ідеологічні переконання…

А як же «Наш лідер – Янукович!»,під гаслом котрого друкувались статті в підтримку Віктора Федоровича, спитаєте ви? Чий він тепер лідер? А як же «помаранчевий переворот» та «інородний кандидат в Президенти Ющенко»? Як виявляється, Віктор Ющенко уже став «рідним Президенттом»?...Та й всі ці питання виявились вже не актуальними і навіть неетичними. А у провінційних ананьївців, котрі ошелешено слідкують за складними та незрозумілими зігзагами політичного буття, після всього побаченого виникає тільки одне питання: чому ж ми після всього так зневажливо ставимось до дівчат «легкої поведінки»,котрі «обслуговуючи» всіх кого доведеться , бо гроші є гроші, при цьому говорячи що їх серце належить тільки одному?...Адже в порівнянні з деякими політичними лідерами нещасні путани виглядають сьогодні як непорочна Діва Марія!

А тим часом, шок «первопроходців» Єдиного Центру Ананьївського району перетворився в обурення, і, враховуючи вищевикладене, сьогодні декотрі з них вважають за неможливе подальше перебування в цій партії.

«По справам їх дізнаєтесь про них» - говориться у Вічній Книзі і високі патріотичні та партійні гасла поступово стають просто мильними бульбашками, коли стають відомі реальні справи, а не популістські гасла. Послідовність, політичні ідеали, вірність партій ним та ідеологічним принципам – все це для деяких політичних сил тільки ширма, красиві слова на шляху до посади чи легкого «бабла». Але куди ж діти народ, виборців? Адже спостерігаючи за конкретними справами, мораллю, ідеологією партійних лідерів «легкої поведінки»,нічого іншого крім розчарування вже вкотре обдурені провінційні партійці не відчувають.

«Мий лоха!» - тішаться політики І сьогодні залишається тільки здогадуватись – кого на наступних виборах будуть представляти подібні «лідери» політичних сил, котрі задекларувала себе як пропрезидентськими, якщо їх лідер програє вибори? А може для деяких політичних керівників потрібно було б ввести Закон щодо можливості очолювати до десятка політичних партій одночасно – від крайньоправих націоналістів до крайньолівих представників «ультракомуністів»? Тим більше, що здебільшого керівників таких партій сьогодні не обирають, а призначають. Тоді вони точно особисто виграють при будь-якій владі. Хоча при нинішній політичній системі та безпринципності деяких політичних сил, як ми вже встигли побачити, можна кожний рік представляти та агітувати за зовсім іншу по ідеології партію та інших по ідеології Кандидатів у Президенти чи народних депутатів України, залишаючись при цьому при владі та користуючись всіма економічними та «амінресурсними» благами.

Такий ось «лохотрон» політичний розігрується в Ананьївському (і не тільки) районі Одеської області. І в цій ситуації залишається надіятись тільки на те, що виборець таки зможе оцінити «політичні кульбіти» політичних перевертнів та зможе дати їм відповідь ну оцінку на цих позачергових виборах, яку він давав політичними силами та лідерами нашого «героя»,котрі він очолював чи представляв починаючи з 2004 року: з 20 000 виборців за них в районі голосувало від 7 до 20 осіб.

А якщо ж, не дай боже, люди не зроблять свою оцінку «політичним путанам», то про яку європейську, незалежну, справедливу Україну ми можемо сьогодні говорити з такими принципами, справами та партійними ідеалами?

І, наостанок. Невже все це відбувається у державі, де Президентом є Віктор Ющенко?
 Опубликовал: Влад Чернецький | Просмотров: 75184
 
КОММЕНТАРИИ

Нет комментариев


 

ГОРЯЧИЕ НОВОСТИ
Загрузка...
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Ожидать ли нового свиного гриппа? (19 October, 15:19)

Эксперимент CERN опровергает Эйнштейна (27 September, 11:15)

Отберут ли потомки Рюриковичей Лавру и Золотые Ворота? (02 February, 14:31)

Терракт в аэропорту Домодедов (Москва) (25 January, 16:35)

Выборы? Выборы! (24 August, 07:40)

Неизвестные устроили взрывы в московских станциях метро (29 March, 08:21)

Те же яйца, только сбоку (08 March, 11:41)

Украина не будет вступать в таможенный союз с Россией (27 February, 18:42)

Президент присвоїв Степанові Бандері звання Герой України (22 January, 22:15)

Тимошенко: Украина самостоятельно определяет свою внутреннюю и внешнюю политику (14 August, 15:00)

ВЛАДА МАРОДЕРІВ (03 March, 12:00)

Капкан для місцевого самоврядування (03 March, 11:28)

«Чорнобильський храм» захоплено Московським патріархатом (16 February, 02:08)

Около 9 тысяч жителей города в Одесской области могут остаться без воды в ближайшее время (05 February, 12:52)

Владимир Кличко победил Хасима Рахмана нокаутом (14 December, 16:36)

Сегодня скончался Патриарх Московский и всея Руси Алексий Второй (05 December, 11:19)

Поет розстрілянного відродження Марко Вороний (03 November, 17:46)

Важкий шлях до «Єдиного Центра»… (27 October, 09:06)

Нет чемпионов кроме чемпионов и имя им Кличко! (12 October, 09:37)

Являлся ли Джон Кеннеди сыном украинского эмигранта? (05 October, 19:17)

СЛОВО НАРОДА

Автоперевозчиков обязали составлять списки пассажиров и нести их в ГАИ (12 August, 00:36)

Как Россия "принуждает к миру" (13 August, 07:57)

Слово Народа - цитатник великих изречений народа (21 July, 08:35)

ГОРЯЧИЕ ФАКТЫ
Загрузка...

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Ожидать ли нового свиного гриппа? (19 October, 15:19)

Эксперимент CERN опровергает Эйнштейна (27 September, 11:15)

Отберут ли потомки Рюриковичей Лавру и Золотые Ворота? (02 February, 14:31)

Терракт в аэропорту Домодедов (Москва) (25 January, 16:35)

Выборы? Выборы! (24 August, 07:40)

САМЫЕ КОММЕНТИРУЕМЫЕ НОВОСТИ

Рейтинг самых красивых валют мира [159 комм.]

Факт приглашения в НАТО сделает Украину более привлекательной для иностранного капитала [46 комм.]

Н.А.Д.О.: Любить Украину [44 комм.]

Российская информационная война против всего мира [37 комм.]

Русь = Україна ≠ Росія. Два імені однієї країни [36 комм.]

САМЫЕ ЧИТАЕМЫЕ НОВОСТИ

ГОРЯЧИЕ НОВОСТИ
Загрузка...
Новости RedTram:
Загрузка...
НАВИГАЦИЯ:
Новости политики | Новости экономики | Новости культуры | Новости науки | Новости спорта | Новости за рубежом | Происшествия

РЕКЛАМА:
У НАС НА ФОРУМЕ: РЕКЛАМА
СТАТИСТИКА
Rambler's Top100
Яндекс цитирования


 
 
© 2004-2011 Сила Народа. Последние новости Украины и России. Все права защищены.